Wycieczka szkolna do kina

Wycieczka szkolna do kina

Sty 18

Chcesz puścić jako intrygującą pustym płótnie być stosowane w produkcji. Przyciąganie odlewania dyrektorów, reżyserów i producentów wykonawczych do was z headshot, który przyciąga wzrok. Bądź najlepszy „ty” w headshot.

Istnieje mnóstwo fotografów w swoim mieście lub w pobliżu miasta. Czy masz przyjaciela, z dobrym ‚oko’? Dobrze mieć je zrobić ładne zdjęcie z was i dostać je w powiększeniu do 8×10 [nic większe lub mniejsze niż 8×10]. Ponieważ twój dopiero zaczynasz, nie ma potrzeby, aby zaszaleć i dostać sesję glamour zdjęć . Po prostu chce się „do pracy”.

Więc załóżmy drugi krok byłoby uzyskać headshot was zacząć marketingu. Jaki jest następny krok?

Teraz … musisz dostać pracę. Jeśli nie masz wcześniejszej pracy, zacząć! Dołącz do grupy teatralnej; można rozpocząć w lokalnym domu teatru lub Community Center, większość teatrów gospodarzem niezależne zajęcia aktorskie i grupy teatralne, je odwiedzić i dowiedzieć się, co oferują. [Soyouranactor.com posiada bezpłatny katalog grup teatralnych w Nowym Jorku] Można również zacząć wykonując dodatkową pracę. Dołącz do stron internetowych takich jak actorsaccess.com, NYCasting.com i actorsfirstny.com.

Actorsaccess.com jest do przyłączenia stronę [opłata za złożenie] obsługującego odlewniczych podziałów dla LA, NYC, Toronto, Teksasie i więcej. Jeśli jesteś w Nowym Jorku można dołączyć actorsfirstny.com bezpłatnych awarie odlewniczych dla filmu, teatru i niektórych Przedsiębiorstw w skrzynce odbiorczej w tygodniu i / lub codziennie. Istnieje również nycasting.com lub lacasting.com, że jest związany z Centralnym Casting, największej agencji tle odlewania w USA.

NYCasting.com znany również jako „Odlewy Sieci” jest miesięcznikiem strona subskrypcji ale jeśli odwiedzić Główny Urząd Casting w Los Angeles czy Nowym Jorku można uzyskać darmowy profil na centralnej części odlewu z serwisu.
Artykuł dzięki: