Wplyw teatru na rozwoj intelektualny czlowieka

Wplyw teatru na rozwoj intelektualny czlowieka

Sie 27

Obecnie niektóre telefony mają aplikacje, które pozwalają na wykonywanie wielu zadań, tak że muszę napisać coś specjalnie na ten temat naprawdę daje pełny wgląd w jaki sposób ta technologia jest rozwinięta.

To niesamowite, jeśli myślisz o tym, jak dziesięć lat temu to było coś, że przeciętny Joe nie mógł nawet wyobrazić, a teraz ta technologia jest po prostu normalne dla nas.półkolonie tenisowe w szczecinie

W taki ciekawy 1. dekady, czego możemy oczekiwać od 2 One?

odtwarzacze MP3 i iPody również zrewolucjonizował przemysł technologiczny. 30 lat temu, gdyby ktoś powiedział jakiś wyżu demograficznego, że pewnego dnia będą mogli mieć tysiące utworów, wideo, filmy, a nawet książek na małym urządzenia jak iPod, jestem pewien, że nie myślałem o tym prawie jest niemożliwe tylko pojęcie to byłby już trudno zrozumieć, jeśli się nad tym zastanowić.

Dziś to nie jest wielka sprawa, widzisz ludzi bieganie lub chodzenie z ich graczy w każdym miejscu, główny powód to urządzenie rozrywkowe zmienił się nasz świat na zawsze. Od teraz będziemy w stanie przeprowadzić wszystkich naszych kolekcji muzyki, naszych filmów, książek i innych rzeczy, gdziekolwiek pojedziemy bez kłopotów. Nie tak jak wcześniej z człowiekiem płyty lub nawet chodzić człowieka, gdzie trzeba było przeprowadzić wszystkie kasety lub CD, jeśli chcesz, aby móc słuchać swoich płyt. Nawet o tym myśleć brzmi stare, ale technologia została również po prostu przyniósł pod koniec 20. wieku, który pokazuje, jak bardzo rozwinął się w ciągu zaledwie 20 lat.

Jedne z najlepszych rzeczy na temat tych urządzeń jest to, że jesteśmy połączeni tak dobrze się ze światem, że jeśli coś się dzieje w naszym regionie możemy nagrać je i dzielić się na żywo z kimś, dobrym przykładem tego był w irańskich wyborów, gdzie ludzie zaczęli udostępnianie przemocy i korupcji, co dzieje się na ulicach za pomocą swoich telefonów komórkowych i umieszczanie ich filmów na portalach społecznościowych takich jak Facebook.

Artykuł dzięki: