Kino studyjne

Kino studyjne

Paź 22

Kino studyjne

Korzystanie stanu Wirginia pomysłów Gift Basket

Na południu, znajdziesz stanu Wirginia, który został nazwany na cześć królowej Elżbiety I, który był często określany jako „Virgin Queen.” Jako jeden z Trzynaście kolonii, państwo posiadało historię walki o wolność, ponieważ zbuntowali się przeciwko rządom brytyjskim i brał udział w rewolucji amerykańskiej.http://harmoniasmakow.pl/tao-tao-sosy-chili Obecnie znanych miast w Wirginii do rozważenia podczas burzy mózgów pomysłów na prezent kosz powinien zawierać kapitału, Richmond (Home wielu ważnych zabytków wojny domowej) i najbardziej zaludnione miasto, Virginia Beach (Home mil plaż i setki hoteli).

Jaskrawym droga do ewentualnego sukcesu Gift Basket można znaleźć w fakcie, że Virginia jest znana jako „Matki Przewodniczących.” Wynika to z dużej liczby liderów Stanów Zjednoczonych urodzonych w kraju. Osiem Amerykańskie prezydenci tchnął swoje pierwsze gasps życia w Wirginii: George Washington, Thomas Jefferson, James Madison, James Monroe, William Henry Harrison, John Tyler Zachary Taylor i Woodrow Wilson.

Podczas kilku prezydentów w tym kiści mogą przenosić atrakcyjny prezent kosz motyw na własną rękę, wykraczających poza normy obejmowałby aspekt z każdym z odnotowanych prezydentów w ramach porozumienia. Kilka pomysłów mogą obejmować: dżem wiśniowy lub dolar-bill dekoracyjne stacjonarne (Washington); wino i jedzenie dla smakoszy (Jefferson był dość lubiący oba); College of William and Mary i Princeton pamiątek szkolnych (Madison udział obu); a może słowniku (Taylor był znanym ubogich ortografii i pisarz).

Aby uspokoić przychodzących studentów i dumnych rodziców, kosz upominkowy, aby uczcić szkoły wyższe w Wirginii mogą obejmować kolory i maskotki University of Virginia (pomarańczowy i granatowy niebieski); College of William and Mary (zielony i złota); James Madison University (purpury i złota, Duke pies); a największe zaludnione szkoła, Virginia Commonwealth University (czerń i złoto; barany).

Artykuł dzięki: