Jak sie ubrac do opery

Jak sie ubrac do opery

Gru 24
Jak sie ubrac do opery

Skąd wiesz, czy jesteś dla Too Much

Lekarze często pytanie, czy jest to szkodliwe palić trzy papierosy dziennie, albo pięć, albo czternaście lub opakowanie; ludzie wydają się chcieć standardowy pomiar. Gdyby go przekroczyć, to byłoby złe; jeśli palili mniej niż standardowe, to byłoby wszystko w porządku. Ale nie takie może zostać ustalona. Dla niektórych jednego papierosa w tygodniu będzie zbyt wielu papierosów.

Lepszym sposobem odpowiedzi na pytania dotyczące palenia papierosów, jest więc mówić nie o ilościach, ale wzorów przyzwyczajenia. Jesteś palenia w nadmiarze, jeśli wykonaj jedną (lub więcej) z następujących czynności:

Sięgnąć po papierosa pierwszą rzeczą, w godzinach porannych lub ostatnią rzeczą w nocy.

Zapalić papierosa, nie wiedząc o tym, znaleźć się palenia, i zastanawiam się, dlaczego zapalił go i kiedy.

Twierdzenie, że nie jesteś w stanie korzystać z pewnych sytuacji bez papierosa – Twoja poranna kawa, jedzenie, czytanie papier, karty do gry, i tak dalej.

Poczuj, że konieczne jest wyjaśnienie numer dymna z takich zwrotów jak „Pomagają mi odpocząć” i „I tylko podjąć puff lub dwa, zapomnieć, a następnie zapalić innego.”

Zostań poważnie zdenerwowany, gdy znajdziesz się w strefie „zakaz palenia” – niektóre teatry i budynki użyteczności publicznej, na przykład – i czują się zmuszeni do „kaczka się do szybkiego papierosa”, czy są gotowi ryzykować dezaprobatę publicznego lub karę za „chyłkiem” kilka zaciągnięć.

Uważają, że jest niemal nie do zniesienia, gdy jesteś z papierosów i nie są w stanie tolerować sytuacji; zamiast tego są gotowi, aby przejść do pewnych długościach (sos, idąc do sklepu na rogu, zatrzymując obcy), aby uzyskać papierosa.

Poczuj, że trzeba palić, aby pokazać, że (a) jesteś jednym z gangu, lub (b) „dla dorosłych”.

Jeżeli w jakimkolwiek stopniu regularności można działać lub reagują w każdym ze sposobów opisanych powyżej, jest palenie w nadmiarze.

„Nadmiar” oznacza „więcej niż to, co jest słuszne, właściwe i konieczne.” W przypadku zastosowania w medycynie, to znaczy „więcej niż jest to dobre dla dalszego dobrego zdrowia /” Możemy jeść zbyt dużo, pracują za dużo, nie pić zbyt wiele (w tym płynów bezalkoholowych), sen zbyt wiele, i tak dalej, a gdy którykolwiek takie nadmiar jest potencjalnie kłopotliwe, niektóre ekscesy są gorsze od innych.

Palenia muszą być umieszczone w tej kategorii, ponieważ znacząco wzrosła częstość występowania raka płuc, choroby tętnic wieńcowych, oraz dlatego, że odgrywa istotną rolę w zwiększeniu śmiertelności w innych patologii.

Istnieje zatem bardzo niewiele wątpliwości, że każda kwota palenia jest zbyt wiele, a to w naszym najlepszym interesie, aby nie palić w ogóle. Jeśli już jesteś palaczem, najlepszym rozwiązaniem jest, aby zamknąć.

Artykuł dzięki: www.inpest.pl